Erectafit recenze – pomůže s problémovou erekcí?

Erectafit recenze
Erectafit recenze

Erectafit recenze

Erectafit je přírodní doplněk stravy pro zkvalitnění vaší erekce. Erectafit obsahuje přírodní složky, které pomáhají s prokrvení penisu čímž posiluje erekci. Erectafit příznivě ovlivňuje i posilují váš sexuální apetit. Tento doplněk stravy je vyrobený a vyvíjený v České republice.

 

Proč koupit Erectafit?

  1. Doplněk stravy obsahující přírodní složky
  2. Vyrobeno v České republice
  3. Pozitivně působí na sexuální zdraví
  4. Jedinečné složení
  5. Cena- od 28 Kč/kapsle
  6. Certifikovaný doplněk stravy

 

Složení doplňku stravy Erectafit?

Erectafit je složen z vysoce koncentrovaných látek, které jsou přírodního původu.

Erectafit recenze
Erectafit recenze

Zastoupena je zde Maca peruánská, Kotvičník zemní, Ženšen pravý, L-ornithin HCl, L-citrulin a L-arginin HCl. Maca peruánská působí na sexuální aktivitu a zvyšuje plodnost, což již několik studií potvrdilo. Kotvičník zemní skvěle působí na mužskou erekci, tato rostlina se už používá od dob tradiční čínské medicíny. Ženšen pravý se používá pro léčbu různých sexuálních dysfunkcí,působí na kvalitu mužského spermatu, erekce a také zvyšuje libido.

Toto unikátní a ojedinělé složení bylo vyvíjeno v české republice několika odborníky po dobu více než jednoho roku, složení je jedinečné, proto stejné složení nenalezené v žádném jiném výrobku.

 

 

 

 

Jak užívat Erectafit?

  • Užívejte 1-2 kapsle, cca hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

 

Kde Erectafit koupíte?

  • Produkt můžete zakoupit na oficiálních stránkách výrobce.

Autor příspěvku: Jirka&Lucie

Ahoj, Jmenuji se Jirka a je mi 45 let, tento blog píšu společně s mojí ženou Lucií. Za poslední roky jsem si prošli celou řadou zdravotních problémů, včetně těch sexuálních o kterých se bojí spousta lidí otevřeně mluvit. Na tento web publikujeme svoje zkušenosti + odborné články napsané námi, ale i jinými zkušenými autory včetně kvalitních zdrojů. Doufáme, že vám tento web pomůže!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *