Erectafit recenze – pomůže s problémovou erekcí?

Erectafit recenze
Erectafit recenze

Erectafit recenze

Erectafit je doplněk stravy pro zkvalitnění vaší erekce. Obsahuje koncentrované extrakty a aminokyseliny, které pomáhají s prokrvení penisu čímž posiluje erekci. Dále příznivě ovlivňuje i posilují váš sexuální apetit. Tento doplněk stravy je vyrobený a vyvíjený v České republice.

 

Proč koupit Erectafit?

  1. Doplněk stravy založený na koncentrovaných extraktech a aminokyselinách
  2. Vyrobeno v České republice
  3. Pozitivně působí na sexuální zdraví
  4. Jedinečné složení
  5. Suprová cena
  6. Uvádějí protokol o laboratorním vyšetření
  7. Rychlý nástup erekce
  8. Spokojená manželka 🙂

 

Jaké je složení?

Doplněk je složen z vysoce koncentrovaných látek.

Erectafit recenze
Erectafit recenze

Zastoupena je zde Maca peruánská, Kotvičník zemní, Ženšen pravý, L-ornithin HCl, L-citrulin a L-arginin HCl. Maca peruánská působí na sexuální aktivitu a zvyšuje plodnost, což již několik studií potvrdilo. Kotvičník zemní působí na mužskou erekci, tato rostlina se už používá od dob tradiční čínské medicíny. Ženšen pravý se používá pro léčbu různých sexuálních dysfunkcí,působí na kvalitu mužského spermatu, erekce a také zvyšuje libido.

Toto unikátní a ojedinělé složení bylo vyvíjeno v české republice několika odborníky po dobu více než jednoho roku, složení je jedinečné, proto stejné složení nenalezené v žádném jiném výrobku.

 

 

 

 

Jak se užívá?

  • Užívejte 1-2 kapsle, cca hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Dle zkušeností se již erekce dostaví po několika destkách minut.

 

Kde Erectafit koupíte?

  • Produkt můžete zakoupit na oficiálních stránkách výrobce www.erectafit.cz

 

Co říct závěrem?

Tento závěr bych asi rozdělil na dvě roviny – můj (Jirky) a Lucie.

Z mého pohledu je Erectafit velice dobrý, opět se citím jako chlap. Ten pocit ze selhání mě ničil, ovšem nyní se citím jistější. určitě to stojí za vyzkoušení.

Lucie: Z pohledu ženy velice oceńuji, že si to Jirka koupil a problém s dysfunkcí nějak řešil. Nyní si můžeme spolu užívat jako dřív a neřešit, že si erekci nechal „doma“.

Již sme spolu vyzkoušeli několik přípravků a postupně budeme na ně publikovat recenze.

Jirky a Lucie

Autor příspěvku: Jirka&Lucie

Ahoj, Jmenuji se Jirka a je mi 45 let, tento blog píšu společně s mojí ženou Lucií. Za poslední roky jsem si prošli celou řadou zdravotních problémů, včetně těch sexuálních o kterých se bojí spousta lidí otevřeně mluvit. Na tento web publikujeme svoje zkušenosti + odborné články napsané námi, ale i jinými zkušenými autory včetně kvalitních zdrojů. Doufáme, že vám tento web pomůže!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *