Prášky na potenci

Prášky na potenci
Prášky na potenci

 

Pod pojmem potence se skrývá schopnost muže zrealizovat pohlavní styk. Jde o pevnou erekci, která muži umožní uspokojení se i své partnerky a případně i zplození potomka. Velmi úzce je napojena na mužovo sebevědomí a pocit mladosti. Dost významně se podílí na kvalitě partnerského soužití. Bohužel problémy s potencí v současné době má čím dál větší počet mužů. Potíže se přitom objevují v nižším a nižším věku.

 

Jak řešit problém s potencí?

Tento problém můžete řešit různými způsoby. Vedle úpravy stravy a zapojením bylinek, to můžete také zkusit s prášky na potenci. Těch je v současné době na českém trhu poměrně dost. Prokázáno je, že dostatečně fungují až u 70% mužů, což je poměrně vysoké číslo. Existují však muži, u nichž nezabere bohužel nic. Horší reakci na tyto léky mají i muži s poškozenými nervy a tepnami po operaci prostaty a také i muži s cukrovkou nebo kardiovaskulárním onemocněním.

Za jakou dobu začnou účinkovat prášky na potenci?

Všeobecně většina těchto léků začíná účinkovat po 15 až 60 minutách po užití. Neplatí to však tehdy, když je užijete po jídle. To totiž zpomaluje vstřebávání. Doba nástupu účinku léku je důležitá pro další plánování, kdy pak může dojít k realizaci pohlavního styku.

Jak prášky na potenci užívat správně?

Rozhodně je neužívejte bez porady s lékařem. Ty na předpis nekupujte pokoutně někde na internetu. Dříve, než vám je lékař předepíše, měl by se přesvědčit, že nemáte nějaké kardiovaskulární onemocnění. V úvahu by měl brát i vysoký krevní tlak, cukrovku, depresi, rakovinu a nemoci se záchvaty. Ty všechny totiž mohou negativně ovlivňovat působení pilulek na potenci. Dále by měl zkontrolovat léky, které užíváte a pokud je to zapotřebí, provedl i případnou změnu. Důležitá je vaše spolupráce s lékařem, protože jen tak můžete nalézt pro vás ty nejvhodnější preparáty.

V některých případech se také stane, že prášky nefungují, ale děje se tomu tak většinou proto, že je dotyční neužívali správným způsobem. K velmi častým omylům dochází i díky mylné představě, kdy si lidé myslí, že pilulka funguje jako automatický spínač, který polknutím okamžitě sepne. Jenže to je omyl. Je třeba si dopřát nějakou tu předehru.

Jak dlouho prášky na potenci účinkují?

Prášky účinkují různě dlouho. Záleží na typu preparátu. Doba působení se tak pohybuje zhruba od čtyř hodin až do 24 hodin po užití. Doba rozkladu léku v těle je prostě různá. V každém případě by tato doba měla být dostatečně dlouhá k tomu, abyste si užili plnohodnotného pohlavního styku, a to od erekce až po vyvrcholení. Pokud chcete zvládnout více pohlavních styků za den, není jisté, že to dokážete.

Vedlejší účinky užívání prášků na potenci

K nejčastějším vedlejším účinkům těchto prášků je bolest hlavy, nevolnost, bolest žaludku, ucpání nosu, infekce močových cest, poruchy vidění, průjem, závratě a vyrážka. Pokud se stane, že muži vydrží erekce více než 4 hodiny, neměl by příliš dlouho váhat a měl by navštívit okamžitě lékaře, protože riskuje trvalé poškození.

Léky komunikují s dalšími léky, s nimiž pak mohou vyvolat různé nepříznivé reakce. Tak například s léky na srdce může dojít k nebezpečnému poklesu krevního tlaku. Blokátory alfa také snižují tlak.

Nemoci srdce a léky na potenci

Zásadní kontraindikací pro užívání léků na potenci na předpis jsou kardiovaskulární choroby. Ve svém vlastním zájmu je však před svým lékařem nezatajujte. Mohl byste si dost ublížit. Nestojí to za to. Navíc, lékař by je jistě záhy i odhalil v rámci vyšetření před nasazením léku.

Autor příspěvku: Jirka&Lucie

Ahoj, Jmenuji se Jirka a je mi 45 let, tento blog píšu společně s mojí ženou Lucií. Za poslední roky jsem si prošli celou řadou zdravotních problémů, včetně těch sexuálních o kterých se bojí spousta lidí otevřeně mluvit. Na tento web publikujeme svoje zkušenosti + odborné články napsané námi, ale i jinými zkušenými autory včetně kvalitních zdrojů. Doufáme, že vám tento web pomůže!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *