Tablety na erekci a jaké jsou dostupné v lékárně?

Tablety na erekci a jaké jsou dostupné v lékárně?
Tablety na erekci a jaké jsou dostupné v lékárně?

 

 

Již dvacet let máme možnost v Česku řešit erekci pilulkou. Po dvaceti letech to však už dávno není jediná dostupná tabletka na erekci. V současné době najdete v lékárně těchto tabletek celou řadu. Tabletky na erekci můžete zakoupit také přímo z oficiálních e-shopů výrobce.

Jak poznáte kvalitní tabletky na erekci?

Kvalitní pilulky na erekci si musí každý vybrat sám. Tabletky na erekci, které jsou označovány jako doplněk stravy jsou dostupné bez předpisu. Dostanete je v lékárně, nebo si je můžete zakoupit přímo na webových stránkách výrobce. Na obalu najdete složení výrobku a návod k použití. Pilulky na erekci dostupné bez receptu jsou většinou složeny z přírodních látek. Jejich užívání není vesměs spojováno s vedlejšími účinky. Na obalu je označení, že jde pouze o potravinový doplněk (doplněk stravy).

Jaké jsou volně dostupné tablety na erekci?

Volně dostupné tablety na erekci, koupíme bez lékařského předpisu. Jedná se doplňky stravy, mezi které například patří:

  • Vimax, který k nám dorazil až z Kanady. Je složen z extraktů a kořenů bylin. Doplněk stravy funguje tak, že pomáhá zlepšit krevní oběh.
  • Proerecta slibuje prodlouženou výdrž díky silnějšímu prokrvení. Doplněk je složen z kotvičníku, kořenu rostliny Maca, Citrulinu, Extraktu kakaovníku a ženšenu, vitamínu E.
  • Clerex obsahuje pouze přírodní látky jako piperin, Schizandru chinesis, lepidium meyenii, L-arginin hydrochlorid, Turneru difusu, Tribulus terrestris či vitamín B6.
  • Arginmax patří k známým preparátům díky reklamě. Přípravek obsahuje L-arginin, L-citrulin, extrakt z kotvičníku, suchý extrakt z listů jinanu dvoulaločného, extrakt z plodů schizandry čínské, extrakt z šafránu, zinek, lykopen, lutein, selen, kyselinu listovou, vitamín B12 a vitamin E.
  • Valopron je produktem Wallmarku. Složen je Muiry puamy, Macy, kotvičníku a L-argininu.
  • Yellow vital slibuje dlouhotrvající erekci, prodloužení sexu, zvednutí libida i zvýšení frekvence pohlavního styku. Preparát obsahuje Muiru, ženšen, Macu, kotvičník, kustovnici, leuzeju, pepřovník, zinek, L-Arginin a L-Citrulin.
  • Zerex slibuje rychlý nástup a zlepšení libida. I tento přípravek je přírodní, složen je z L-Argininu, L-lysinu, Macy, L-Citrulinu, Theobrominu a Tribulusu Terrestris.
  • Climax je preparát, který obsahuje pyridoxin, kyselinu listovou, extrakt ze semen Griffon simplicifolia, Acai, lékořici, Tribulusu terrestris, dýni, brusinky a L-arganin.
  • Erectafit je dnes posledním přípravkem, který vám dnes představíme. Jde o produkt registrovaný na českém ministerstvu. Svůj silný efekt opírá o mocné účinky macy, Tribulus terrestris, Panax ginseng, L-arginin, L-citrulin a L-ornithin. Přípravek pozitivně ovlivňuje prokrvení mužských pohlavních orgánů, zvyšuje sexuální touhu, zajišťuje kvalitní erekci a sekundárně podporuje sebevědomí mužů.

Tablety na erekci dostupné v lékárně

Některé z výše zmíněných doplňků stravy si můžete pořídit i v lékárně. Ovšem levněji je ve většině případů zakoupíte na jejich oficiálních stránkách.

 

Autor příspěvku: Jirka&Lucie

Ahoj, Jmenuji se Jirka a je mi 45 let, tento blog píšu společně s mojí ženou Lucií. Za poslední roky jsem si prošli celou řadou zdravotních problémů, včetně těch sexuálních o kterých se bojí spousta lidí otevřeně mluvit. Na tento web publikujeme svoje zkušenosti + odborné články napsané námi, ale i jinými zkušenými autory včetně kvalitních zdrojů. Doufáme, že vám tento web pomůže!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *